کتاب «گفتگوها و گفتارها درباره کلینی و الکافی» منتشر شد

چاپ اول کتاب "گفتگوها و گفتارها درباره کلینی و الکافی"، حاوی مباحث مطرح شده دیدار اعضای کمیته اجرایی کنگره بین المللی بزرگداشت ثقة الاسلام کلینی با مقام معظم رهبری و سخنرانی ها و مقالات ارائه شده در این کنگره است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث، در این کتاب می خوانید: دیدار با مقام معظم رهبری، سخنان مقام معظم رهبری در جمع دست اندرکاران کنگره، گزارشی کوتاه از برگزاری کنگره بین المللی ثقة الاسلام کلینی، سخنرانی ها و مقالات ارائه شده در کنگره، مصاحبه ها و نشست علمی پیش از کنگره.
گفتنی است، کنگرۀ بین‌المللی ثقةالاسلام کلینی(ره)، پنجشنبه 17 اردیبهشت 1388 در تالار شیخ صدوق آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد. این کنگره در قالب دو بخش صبح و بعد از ظهر برگزار شد، و تولیت آستان حضرت عبدالعظیم(ع) آیت الله محمدی ری شهری، قرائت پیام مقام معظم رهبری به این کنگره، سخنرانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، سخنرانی دبیر علمی کنگره حجت الاسلام و المسلمین مهریزی، رونمایی تصحیح جدید کنگره، ارائۀ برخی مقالات علمی، و معرفی آثار پژوهشی کنگره از جمله برنامههای آن بود.
یاداوری می شود، چاپ اول کتاب گفتگوها و گفتارها درباره کلینی و «الکافی» با شمارگان 1000 نسخه جلد سخت در 422 صفحه و بهای 5000 تومان، توسط سازمان چاپ و نشر دارالحدیث منتشر شد.
/ 0 نظر / 32 بازدید